Öğreten Öğretmen Anıları pdf indir

Öğreten Öğretmen Anıları pdf indir

Yaıayan zaten öğrenmiJtir asıl mesele baıkalarının yaıadık/arından öğrenebilmektir, düJüncesinden hareketle “Öğreten Öğretmen Anıları” ismini a/mıı olan bu kitapta öğretmeninin yaıantısı anlatıldıktan sonra yaıantıya dair gıkarımlar ayrıca sunulmuıtur.
 
Yani eğitim kitaplarında teorik olarak sunulan bilgilerin gergek hayatta nasıl vücut bulduğu okuyucuya aktarmaya galııılmııtır. Yolu okuldan gegen, okul yaıantısını yakından tanımak isteyen, olayların öğretmen tarafından nasıl yaıandığını veya öğretmenin yaıadık/arı karıısında neler hissettiğini bilmek isteyen herkesin beğeni­yle okuyacağı ve kendi gıkarımlarını yapacağı bu esere on iki öğretmen yazar olarak katkı sağlamııtır.
 

Öğreten Öğretmen Anıları isimli 210 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve EĞİTEN KİTAP yayınevinin 02.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Palyaçonun Listesi pdf indir başlıklı makalemizde Palyaçonun Listesi indir, Palyaçonun Listesi oku ve Palyaçonun Listesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öğreten Öğretmen Anıları pdf indir - indir