Okulöncesi Eğitim Rehberi – Örnekler, Temalar, Kavramlar, Kazanımlar pdf indir

tarafından
87
Okulöncesi Eğitim Rehberi – Örnekler, Temalar, Kavramlar, Kazanımlar pdf indir

Elinizdeki bu kitap, öğrenmenin ve gelişimin en yoğun gözlendiği okulöncesi yılların verimli ve dolu dolu geçmesi adına; uzun soluklu deneyimlerin, bilgi ve becerilerin, tutum ve değerlerin sentezlenmesiyle ortaya çıkan ve de sorgulama temelli eğitim için “Hayat boyu öğreniciyim,” diyenlere bir rehberdir.
 
 
• Takvim yaşı ne demek?
• Sosyal, duygusal ve motor alanda kazanımlar nasıl sağlanır?
• Çocukları ilkokula nasıl hazırlarız?
• Sorgulama, beceri ve deneyim nasıl kazandırılır?
• Okulöncesi yılları verimli geçirmenin yolları nelerdir?
 
Doğru yönlendirme, doğru kaynak kullanımı, takvim yaşına uygun etkinlikler… Her biri bir çocuğun okulöncesine hazırlığını kolaylaştıracak ve eğitim hayatı başladığında okula daha rahat adapte olmasını sağlayacak önemli adımlar. Peki ama bu adımları uygulayabilmek için ne yapılması gerekiyor? Nursel Uyar Dalkılıç, Okulöncesi Eğitim Rehberi’nde yaşa uygun etkinlik örneklerini sorgulama temelleriyle birlikte kullanılması gereken temalar eşliğinde detaylandırırken; eğitmen adaylarına, eğitimcilere ve çocuğunun okulöncesi eğitimde öğrendiklerini takip edebilmesi için anne-babalara detaylı bir kılavuz sunuyor.
 

Okulöncesi Eğitim Rehberi – Örnekler, Temalar, Kavramlar, Kazanımlar isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 01.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşeka pdf indir başlıklı makalemizde Aşeka indir, Aşeka oku ve Aşeka pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Okulöncesi Eğitim Rehberi – Örnekler, Temalar, Kavramlar, Kazanımlar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.