Olduğu Kadar Güzeldik pdf indir

tarafından
4
Olduğu Kadar Güzeldik pdf indir

Kimseyi istemiyorsun yanında, ama durup durup da yalnızlıktan şikâyet edesin geliyor. Bir şeyden şikâyet edebilmek için bile insan lazım. Öyle hileli bir şey bu.
 
Okumuşlar, okuyamamışlar, fakirliğin batağındaki yaşamlar; ev içi kavgalar, terk edenler, terk edilenler; heba olan masum hayatlar. Ya da hayatını zindana çeviren sevgiliyi unutayım derken bir yabancının düğününde başkalığı tadanlar. Büyümek, geçinmek için bin dereden su getirenler. Top peşinde koşanlar, kızının çeyizini örenler… Bir otostopla geçmişe, lise yıllarına dönenler ve tesadüfle altüst olan hayaller. Çay bahçeleri, düğün salonları, daracık ev içleri, camlarında yankılanan şarkılar ve feryatlar. Bandırma, Erdek, Susurluk, Samsun ve sokaklar, sokaklar…
 
Mahir Ünsal Eriş, ikinci öykü kitabı Olduğu Kadar Güzeldik’le kuşağının en özgün, en sevilen yazarları arasına adını yazdırmış, küçük insanların büyük duygularını anlatışıyla, samimiyeti ve sonsuz duyarlılığıyla geniş bir hayran kitlesi yaratmıştı. Olduğu Kadar Güzeldik ince ince işlediği onca hüzne, umutsuzluğa ve acıya karşın yaşam sevgisiyle dolu, edebiyatımızın unutulmayacak kitaplarından.
 
#yalnızlık #erdek #sokak #aşk #masumiyet #umut  #küçükhayatlar#kısaklasikler #almanklasikleri #diyalektik #insandoğası #tartışmasanatı
 

Olduğu Kadar Güzeldik isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Mahir Ünsal Eriş tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 18.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Olduğu Kadar Güzeldik pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.