• Anasayfa
  • Hukuk
  • Olimpiyat Oyunları ve Hukuk Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi Disiplinlerarası Hukuk Çalışmaları Serisi No.2 Pdf İndir

Olimpiyat Oyunları ve Hukuk Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi Disiplinlerarası Hukuk Çalışmaları Serisi No.2 Pdf İndir


Olimpiyat Oyunları ve Hukuk Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi Disiplinlerarası Hukuk Çalışmaları Serisi No.2 Pdf İndir

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Polat Kalafatoğlu, ON İKİ LEVHA YAYINCILIK tarafından kaleme alınan Olimpiyat Oyunları ve Hukuk Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi Disiplinlerarası Hukuk Çalışmaları Serisi No.2 Pdf İndir isimli 410 sayfadan oluşan kitap; ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 2/1/2021 Cumartesi tarihinde ve sayısı ile kitapcılardaki raflarda yerini almıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Hukukunda Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi Bağlamında Deniz Ticaretinin Vergilendirilmesi Pdf İndir başlıklı makalemizde Türk Hukukunda Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi Bağlamında Deniz Ticaretinin Vergilendirilmesi Pdf İndir e-book indir, Türk Hukukunda Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi Bağlamında Deniz Ticaretinin Vergilendirilmesi Pdf İndir ebook indir ve Türk Hukukunda Gelir Vergisi ve Kurumlar Vergisi Bağlamında Deniz Ticaretinin Vergilendirilmesi Pdf İndir ebook oku hakkında bilgiler verilmektedir.


Olimpiyat Oyunları ve Hukuk Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi Disiplinlerarası Hukuk Çalışmaları Serisi No.2 Pdf İndir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?