Ölü Buz pdf indir

tarafından
8
Ölü Buz pdf indir

Kendiniz hâlâ karanlıktaysanız ışığı paylaşamazsınız.
Vampir Efendisi Jean-Claude’un nişanlısı olmak, Anita Blake’in çetin ceviz ününe biraz da olsa zarar veriyor. Neyse ki o, profesyonel çevrede zombi konularında hâlâ sözü geçen bir uzman. Ve şu anda FBI korkunç bir zombi sorunu yaşıyor.
 
Birileri zombi pornosu çekiyor.  Anita sayısız rahatsız edici ölümsüz fetişi gördü elbette, yani bu durum onu rahatsız etmemeli. Ancak filmlerde mağdur olan kadınlar düşünemeyen, çürüyen cesetlerden ibaret değil. Ruhları gözlerinin ardında kapana kısılmış, en kara büyülerin izlerini taşıyor.
 
İnsanın kanını donduracak ve kâbuslarında iz bırakacak türde bir dava. Ve Anita’nın ruhu bile bu işten yara almadan kurtulamayabilir…
 

Ölü Buz isimli 680 sayfadan oluşan kitap ; Laurell K. Hamilton tarafından yazılmış ve ARTEMİS YAYINLARI yayınevinin 19.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mustafa Çokay Türkistan Bağımsızlığının Bayraktarı Cumhuriyetin 100. Yılına Armağan pdf indir başlıklı makalemizde Mustafa Çokay Türkistan Bağımsızlığının Bayraktarı Cumhuriyetin 100. Yılına Armağan indir, Mustafa Çokay Türkistan Bağımsızlığının Bayraktarı Cumhuriyetin 100. Yılına Armağan oku ve Mustafa Çokay Türkistan Bağımsızlığının Bayraktarı Cumhuriyetin 100. Yılına Armağan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ölü Buz pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.