Ölümcül Tatil pdf indir

tarafından
5
Ölümcül Tatil pdf indir

TAYLOR
Sessiz ve güneşli Cod Burnu’nda biricik erkek kardeşimle geçireceğim bu tatilin bizi rahatlatması gerekiyordu. Ancak kiraladığımız evde bulduğumuz ceset, güneşlenme planlarımızı altüst etmişti. Üstelik katili bulmak için motosikletiyle ortaya çıkan kaba saba bir ödül avcısını, ona yardım edebileceğime asla inandıramıyordum. Hem de saatlerce dinlediğim gerçek suç podcast’lerine rağmen. İkinci sınıf öğrencileriyle boğuşarak geçirdiğim yorucu öğretmenlik kariyerimden bahsetmiyordum bile.
 
MYLES
Buraya sadece katili bulmaya gelmiştim, amatör bir dedektife bebek bakıcılığı yapmaya değil. Yine de… Etrafımda olmasına gittikçe alışmaya başlamıştım. İnatçıydı, dikkat dağıtıyordu, tehlikeden bir an olsun uzak duramıyordu. Fakat bir taraftan da cesur ve güzeldi. Bana üç yıl önce geride bıraktığım evimi hatırlatıyordu. İçimde uyandırdığı acı verici açlık ve koruma içgüdüsü huzurumu tehdit ediyordu. Aramızdaki tehlikeli çekime daha fazla kapılmadan bu cinayeti çözmeli ve yoluma devam etmeliydim. Ama ben, gittiğim yolun başından beri ona çıktığını fark etmeden önce kader onu benden alacak mıydı?
 

Ölümcül Tatil isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Tessa Bailey tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 06.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Ölümcül Tatil pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.