Ömrümü Yedi Kadınlar pdf indir

tarafından
7
Ömrümü Yedi Kadınlar pdf indir

Kendine has üslubuyla yeni bir yazar ve öyküleri okuyucuyla buluşuyor…
“Üşümeyi sevenler var bu metinde, piyonlar, filler ve şahlar… Naomi Campbell hakkında konuşulmasına izin vermeyen bir karga da geziyor satırlar arasında, Jung’un tanımadığı bir sersem arketipi de. Masal okuyanların, sevgiden yalnızlaşanların da sesleri işitiliyor, bir bardak suya konuşanların da. Uçmak için ölü salyangoz kabukları toplamaktan da bahsediliyor, taşranın sessizliğinden de. Ama en çok sevmekten bahsediliyor. Geçmişin tortusuyla geleceğin yükü arasında sıkışan aşk dolu bir kadından. O kadının kalıplara alınamayan inceliklerinden. Ömrümü Yedi Kadınlar, yabancılaşmanın anlatısı. Çoğunluğun çizdiği çemberi zorluyor. Bazen öfkeyle. Ama hep büyük bir zarafetle. Yudum İşbecer, güçlü üslubunu kendi illüstrasyonlarıyla bir edebiyat şölenine dönüştürüyor eserin ardında bir soru bırakarak: Kişi aradıklarını kaçtıklarında bulabilir mi?”
Hakan Akdoğan
 

Ömrümü Yedi Kadınlar isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Yudum İşbecer tarafından yazılmış ve EKSİK PARÇA YAYINLARI yayınevinin 20.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dünyanın Oryantal Dönüşü pdf indir başlıklı makalemizde Dünyanın Oryantal Dönüşü indir, Dünyanın Oryantal Dönüşü oku ve Dünyanın Oryantal Dönüşü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ömrümü Yedi Kadınlar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.