Önlüklü Krallar Zırhlı Kullar pdf indir

tarafından
8
Önlüklü Krallar Zırhlı Kullar pdf indir

İster Devlet-i Ebed Müddet ister Derin Devlet ister İttihatçılar ister Gayri Türk olanlar sonuçta devletin içinde bir kavga hep vardı ve hep olacaktı. Kazanan hiçbir zaman beşer yani halk olmayacaktı. Her yeni güne merhaba diye başlanıldığında; korkulacak, nefret edilecek, az da olsa sevilecek, ırkçı, kafatasçı, belki sosyal demokrat belki ayrılıkçı belki ortanın solu belki komünist belki kökten dinci daha iyisi tarikatçı, orospu, pezevenk, katil, işkenceci, eşcinsel aklınıza gelebilecek tüm korkularınızı sömüren ve bu sayede bu ülkede yaşamamıza izin veren bir mekanizma var gerçekte. Sevseniz de sevmeseniz de bu kadim topraklarda yaşamanın diyetini ödemek zorunda kalan da bizleriz sonuçta.
 

Önlüklü Krallar Zırhlı Kullar isimli 322 sayfadan oluşan kitap ; Melis Kutlu tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 21.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tohumların Zaferi Tahıllar, Kabuklu Yemişler, Çekirdekler ve Taneler Bitkiler Âlemini Nasıl Fethetti, İnsanlık Tarihini Nasıl Biçimlendirdi? pdf indir başlıklı makalemizde Çekirdekler ve Taneler Bitkiler Âlemini Nasıl Fethetti, İnsanlık Tarihini Nasıl Biçimlendirdi? indir ve İnsanlık Tarihini Nasıl Biçimlendirdi? oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Önlüklü Krallar Zırhlı Kullar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.