Onu Beklerken pdf indir

Onu Beklerken pdf indir

Türk Edebiyatının en önemli ve çok yönlü yazarlarından biri olan Halid Ziya Uşaklıgil, modern Türk romanlarının kurucusu olarak bilinmesine rağmen hikâye türleri en az romanları kadar başarılı olmuştur. Fakat, hikâyeleri romanlarının gölgesinde kaldığı için hak ettiği ilgiyi görememiştir.
 
Yazarın son hikâye kitaplarından biri olan Onu Beklerken, ilk kez bu kitapta yer alanlarla birlikte değişik tarihlerde dergi ve gazetelerde yayımlanan toplam on altı hikâye bulunmaktadır.
 
Onu Beklerken, yenilikçi fikirlere açık olan usta yazarın dilindeki yalınlığa karşın duyarlılığından hiçbir şey kaybetmediğini gösteren en önemli yapıtlarından biridir.
 

Onu Beklerken isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Halid Ziya Uşaklıgil tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 28.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şiirlerle Siyer-i Nebi pdf indir başlıklı makalemizde Şiirlerle Siyer-i Nebi indir, Şiirlerle Siyer-i Nebi oku ve Şiirlerle Siyer-i Nebi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Onu Beklerken pdf indir - indir