Ortaokul Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı ve Uygulamasının Öğrenci ve Öğretmen Görüşlerine Göre Değerlendirilmesi pdf indir

tarafından
29
Ortaokul Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı ve Uygulamasının Öğrenci ve Öğretmen Görüşlerine Göre Değerlendirilmesi pdf indir

Hukuk, adalet, eşitlik gibi çok konuşulan ama aslında çok konuştuğumuz hâlde belki tam olarak kavrayamadığımız belki kavradığımız hâlde tam olarak anlatamadığımız bu ilkelerin herkes tarafından paylaşılması, bilinmesi ve gündeme gelmesi bizim bu kitabımızın esasında önemli hedeflerinden bir tanesidir. Hukuk ve Adalet arayışı bu ilkelere, bu vizyona sahip olmayla eşdeğerdir. Dolayısıyla kişiliklerin oluşmaya başladığı yaşlardan itibaren başlayıp, ama sürekli kendini yenileyerek, sürekli Hukuk ve Adalet arayışını güncelleyerek bu ilkelerin geliştirilmesi, olgunlaştırılması gerekiyor.
 

Ortaokul Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı ve Uygulamasının Öğrenci ve Öğretmen Görüşlerine Göre Değerlendirilmesi isimli 131 sayfadan oluşan kitap ; Av. Mustafa Alkayış tarafından yazılmış ve HİPER YAYIN yayınevinin 16.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Monopol İş Hukuku İşin Aslı pdf indir başlıklı makalemizde Monopol İş Hukuku İşin Aslı indir, Monopol İş Hukuku İşin Aslı oku ve Monopol İş Hukuku İşin Aslı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ortaokul Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı ve Uygulamasının Öğrenci ve Öğretmen Görüşlerine Göre Değerlendirilmesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.