Ötanazi Okulu 1 (Ciltli) pdf indir

tarafından
38
Ötanazi Okulu 1 (Ciltli) pdf indir

Ötanazi Okulu,adını bile ölümden almışkaranlık bir girdaptır.
 
Kimi ruhlar masumiyetin kokusunda çiçek açacak, kimi ruhlar ise günahın tortusunda solmaya yüz tutacaktır. Yeşil, olmaması gereken bir ailenin, hayatın ve okulun içinde yaşam mücadelesi vermektedir. İdammahkûmlarının içinde yer aldığı Ötanazi Okulu gibi karanlık bir okulda hayata tutunmak Yeşil için hiç kolay değildir. Sırlarla dolu bir kalbin taşıyıcısı olmaya zorlanan Yeşil’in kalbi birçok kişi tarafından istenmektedir.
Bu kişilerden biri de bizzat öz babasıdır.
 
Babası, Yeşil’in kalbi için okula gizemli bir suikastçı gönderdiğinde işler daha da kızışmaya başlayacak, Yeşil için bu korkutucu savaşta galip gelmek beklediğinden çok daha zor olacaktır.
 
Fakat unutulmaması gereken bir şey vardır: Önemli olan ölüme gönüllü olmak değil, ölümün bile ötesinegeçen bir cesarete sahip olmaktır.
 
Yaralasar serisi ile okurların büyük ilgisini kazananMaral Atmaca, Ötanazi Okulu ile okurları aksiyon dolubir dünyaya ve aydınlatılmayı bekleyen karanlıkdehlizlere davet ediyor.
 
“Bir kalp ne kadar değerli olabilirdi ki?Benim kalbim ölüm kokuyordu.”
 

Ötanazi Okulu 1 (Ciltli) isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Maral Atmaca tarafından yazılmış ve EPHESUS YAYINLARI yayınevinin 17.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sanatçının Gördükleri / Faith Ringgold pdf indir başlıklı makalemizde Sanatçının Gördükleri / Faith Ringgold indir, Sanatçının Gördükleri / Faith Ringgold oku ve Sanatçının Gördükleri / Faith Ringgold pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ötanazi Okulu 1 (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.