Öteki İstanbul Ölüden Doğan pdf indir

Öteki İstanbul  Ölüden Doğan pdf indir

Kalabalıklar içinde fark etmediğimiz gizemli insanlar ve onların her birimizi hayretler içinde bırakacak derecede kadim sırları, karanlık sokaklar, dehlizler, tarihi mekânların bilmediğimiz gerçekleri, kanla beslenip gün ışığından kaçanlar, sıradan insanların korkuları üzerine hayatlarını inşa eden varlıklar ve zamanda yolculuk… 
 
Alper Kıvılcım, uzun yıllara dayanan senaryo yazarlığı birikimiyle tasarladığı akıcı dramatik kurgusunu, sahip olduğu tarihçi kimliğiyle beslediği mistik ve ezoterik bilgilerini, tüm sinematik tecrübesiyle harmanladığı edebiyatını Öteki İstanbul’unda bize atmosferi kusursuz bir dünya kurarak sunuyor.
 
Kıvılcım, hem İstanbul’un sadece özel bir kesiminin bildiği bu mistik tarafını hem de herkesin bildiği tarihî gerçekleri ters yüz eden ama her satırında “Aslında böyle olmuş olabilir mi?” diye tereddüde düşürtecek kadar sahici bir hikâyenin içine kendi gerçekliğini yedirmeyi başarıyor. 
 
Öteki İstanbul alışık olunanın aksine yeni bir tarih kurgulayarak fantastik gerilim romanlarına farklı bir soluk getiriyor. Kitabını tatmin edici bir finalle soluk soluğa bitirdikten sonra açtığı her tarihî katman için okurun devam kitaplarını sabırsızlıkla beklemesinin de önünü açıyor.
 
Bu kitabı okuyan siz değerli okurlar adına emin olduğum tek şey, artık İstanbul’un her köşesinde sadece sizin bildiğiniz şeyler olacağı…
Özgür BAKAR – Yönetmen
 

Öteki İstanbul
Ölüden Doğan isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Alper Kıvılcım tarafından yazılmış ve DARK İSTANBUL yayınevinin 06.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Dedemin Gölgesinde pdf indir başlıklı makalemizde Dedemin Gölgesinde indir, Dedemin Gölgesinde oku ve Dedemin Gölgesinde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öteki İstanbul Ölüden Doğan pdf indir - indir