Ötekinin Müziği ‘ Öteki’ Perspektifinde Popüler Müzik pdf indir

tarafından
22
Ötekinin Müziği ‘ Öteki’ Perspektifinde Popüler Müzik pdf indir

Yaklaşık üç yıl önce bir öğlen, ders sonrası bir araya gelen yazar kadrosu ile yapmaya karar verdiğimiz bu kitap, bu cümleden de anlaşılacağı üzere üç yıllık bir sürecin ürünüdür. Süreç boyunca yazarların akademik hayatlarındaki gelişmelerin yanında küresel Covid-19 salgının da sebep olduğu bazı yavaşlamalar sonucu kitap, 2021’de nihayete erebildi.

Üzerine çokça yazılmış olan ‘öteki’ kavramının toplumsal inşasını ve belirli müzik pratiklerinin dışlanmasında, toplumsal ötekilik fikrinin nasıl işlediğini anlamaya çalıştığım bu bölüm, diğer bölümlerin örnek olaylarının ‘gizli ötekiliklerini’ ve bu bölümlerde ele alınan kavramların, nasıl olup da öteki olanı doğal biçimde ‘farklılığa’ dönüştürmekte işe yaradığına ilişkin bir perspektif kurmayı amaçladı.
 

Ötekinin Müziği
‘ Öteki’ Perspektifinde Popüler Müzik isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve DOĞU KİTABEVİ yayınevinin 09.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Elma Kurtları pdf indir başlıklı makalemizde Elma Kurtları indir, Elma Kurtları oku ve Elma Kurtları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ötekinin Müziği ‘ Öteki’ Perspektifinde Popüler Müzik pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.