Oyun Terapisi Teknikleri pdf indir

tarafından
12
Oyun Terapisi Teknikleri pdf indir

Oyun terapisi, çocukların gelişimsel ve ruhsal ihtiyaçlarını karşılamak ve sorunlarına çözüm üretmek için çocuğun özelliklerine ve durumuna uygun oyun terapisi teknikleri ve müdahaleleri uygulanarak oyunun terapötik etkisinden yararlanılan bir psikoterapi türüdür.
 
Yaygın olarak kullanılan oyun terapisi kuramlarının teorik çerçeveleri, her birine özgü ilkeler, teknikler ve oyun terapisi için gereken temel becerilerin anlatıldığı, gerçek yaşamdan vaka örnekleriyle oyun terapisi sürecinin her aşamasının ayrıntılarıyla analiz edildiği bu kitap, oyunun iyileştirici etkisini derinlemesine anlatan kapsamlı bir uygulama kılavuzudur.
 
Dr. Obengül Ejder’in uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve klinik deneyimlerinin süzgecinden geçirerek kaleme aldığı bu kitabı, çocuklar ve ergenlerle çalışan ruh sağlığı profesyonellerinin oyun terapisinin mucizevi gücünü etkili bir şekilde kullanmalarına yardımcı olacak eşsiz bir kaynaktır.
 

Oyun Terapisi Teknikleri isimli 293 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Obengül Ejder tarafından yazılmış ve BAMBUK YAYINEVİ yayınevinin 17.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Oyun Terapisi Teknikleri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.