Özel Ceza Hukuku Cilt X – Adliyeye Karşı Suçlar (TCK m. 267 – 298) pdf indir

tarafından
30
Özel Ceza Hukuku Cilt X – Adliyeye Karşı Suçlar (TCK m. 267 – 298) pdf indir

Bu kitap ile Özel Ceza Hukuku Serisinin onuncu cildini yayınlamaktayız. “Adliyeye Karşı Karşı Suçlar”, Türkiye’mizin, son yıllarda en çok konuşulan, tartışılan, eleştirilen konuları ile yakından bağlı suçlardır. “Hukukun üstünlüğü, yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı, adil yargılanma hakkı, susma hakkı, avukat bulundurma hakkı, savunma dokunulmazlığı, silahların eşitliği, yargılamanın makul sürede yapılması, kişinin aynı fiilden iki defa yargılanamayacağı ilkesi (non bis in idem), tutuklamanın bir ceza haline getirilmemesi, şüpheden sanığın yararlanması (in dubio pro reo), masumiyet karinesi” . gibi kavramlar toplumumuzda güncel hayatta hep dile getirilen konuları oluşturmaktadır. Çalışmalarımızda hep Türk Ceza Hukukunun çağdaş ve insancıl düzeye erişebilmesini amaç edinmiş bulunuyoruz. Özel Ceza Hukuku X. Cildinin Türk Hukuk dünyasına yararlı olmasını dileriz.
 

Özel Ceza Hukuku Cilt X – Adliyeye Karşı Suçlar (TCK m. 267 – 298) isimli 632 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK-DERS KİTAPLARI yayınevinin 17.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ortaokul Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı ve Uygulamasının Öğrenci ve Öğretmen Görüşlerine Göre Değerlendirilmesi pdf indir başlıklı makalemizde Ortaokul Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı ve Uygulamasının Öğrenci ve Öğretmen Görüşlerine Göre Değerlendirilmesi indir, Ortaokul Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı ve Uygulamasının Öğrenci ve Öğretmen Görüşlerine Göre Değerlendirilmesi oku ve Ortaokul Seçmeli Hukuk ve Adalet Dersi Öğretim Programı ve Uygulamasının Öğrenci ve Öğretmen Görüşlerine Göre Değerlendirilmesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Ceza Hukuku Cilt X – Adliyeye Karşı Suçlar (TCK m. 267 – 298) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.