Özel Hayatın Tarihi 2 (Ciltli) Feodal Avrupa’dan Rönesansa pdf indir

Özel Hayatın Tarihi 2 (Ciltli)  Feodal Avrupa’dan Rönesansa pdf indir

Özel Hayatın Tarihi’nin beş ciltlik araştırmasında “özel,” alanında uzman yazarlar tarafından kişi, beden ve mahremiyet kavramları odak noktası alınıp inceleniyor. Roma İmparatorluğundan günümüze, domus’lardan apartmanlara, hayatın evrimi mercek altına alınıyor.
 
Bu kapsamlı dizinin ikinci kitabında, “Ortaçağda özel hayattan söz edilebilir mi?” sorusu cevaplanırken Batı Roma İmparatorluğunun çöküşü, 11-15. yüzyıl edebiyatı yanı sıra feodal Avrupa’da köylüler ile aristokratlar arasındaki ayrım gözler önüne seriliyor.
 

Özel Hayatın Tarihi 2 (Ciltli)
Feodal Avrupa’dan Rönesansa isimli 680 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 17.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Devlet-i Aliyye Sert Kapak (5 Cilt) (Kutulu - Numaralı) pdf indir başlıklı makalemizde Devlet-i Aliyye Sert Kapak (5 Cilt) (Kutulu - Numaralı) indir, Devlet-i Aliyye Sert Kapak (5 Cilt) (Kutulu - Numaralı) oku ve Devlet-i Aliyye Sert Kapak (5 Cilt) (Kutulu - Numaralı) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Özel Hayatın Tarihi 2 (Ciltli) Feodal Avrupa’dan Rönesansa pdf indir - indir