Özgürlüğün Resmi pdf indir

tarafından
3
Özgürlüğün Resmi pdf indir

Hayvanat bahçesi vahşi bir kurda yuva olabilir mi?

Karlı bir akşamda yiyecek aramak için şehrin kalbindeki itfaiye merkezine inen kurtlar, ummadıkları bir durumla karşılaşır. İçlerinden biri itfaiye görevlileri tarafından uyutulur. Vahşi bir kurt olan Kirpitüy, uyandığında kendini bir hayvanat bahçesinde bulur. Kirpitüy’e her türlü konfor sağlansa da içindeki çağrılar onu rahat bırakmaz. Ne ziyaretçilerin ilgisi ne de cömert idare onun içindeki ateşi söndürebilir. Onu çağıran resim bambaşkadır çünkü. Okuyacağınız sayfalar bu zorlu yolculuğa davet ediyor sizleri: Özgürlüğe!

Özlem Yıldız, bu kitabında da okurlarına büyülü bir söz dünyası sunuyor. Özgürlüğün Resmi, yazarın diğer kitapları gibi okuma listelerinde kendine yer bulacak gibi görünüyor.
 

Özgürlüğün Resmi isimli 86 sayfadan oluşan kitap ; Özlem Yıldız tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 27.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mahkemelerde pdf indir başlıklı makalemizde Mahkemelerde indir, Mahkemelerde oku ve Mahkemelerde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Özgürlüğün Resmi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.