Palanga pdf indir

tarafından
5
Palanga pdf indir

Ailesinden ayrı büyümek zorunda kalan İspanyol asıllı Sofia, hayata herkesten farklı hazırlanır…
Sinan Turan gizli düşmanını alt etmek için Sofia’nın peşine düşer ve karşısına bir teklifle çıkar. Hayatında değişiklik arayan Sofia, sonuçlarını düşünmeden teklifi kabul eder ve artık PALANGA ekibinin bir üyesi olmuştur.
Karanlık iç dünyasıyla boğuşan Gece, ekibin lideridir. İçlerine kimseyi dâhil etmek istemez ve Sofia için tek plan kuran Sinan Turan olmayacaktır.
Gece ve Sofia, aralarındaki çekimi savaşa çevirdiklerinde amaçsız bir mücadele başlar. Savaşı kazanmak onur meselesine dönüşür ve ikisi de haddinden fazla onurlu, aynı zamanda gururludur ama aşk denen illet gururu yerle bir edecek tek duygudur…
Gece ve Sofia için gururlu bir aşkın onurlu savaşı başlamak üzere, bu savaşın kazananı olmayacak, kaybeden kazanmış sayılacak. Kazanmayı bilenlerin kaybetmeyi öğrendikleri bir savaşa hazır mısınız?
“Siyah gül senden başkasına yakışmazdı.” O ölüm çiçeğiydi, ayrılıştı, canlı yaşamının son buluşuydu. Başlamadan biten aşkın temsilcisiydi. Gecenin tüm intikam duygusu kişiliğine savaş açan tek gerçeğiydi. O her yaşadığına bir karşılık istiyordu. Yaralayışı, yara alışı kadar acılı olsun istiyordu. Dişe diş kana kan değildi, kanı için can almak istiyordu.
 
 

Palanga isimli 344 sayfadan oluşan kitap ; Melda Teke tarafından yazılmış ve DLS YAYINLARI yayınevinin 12.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Palanga pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.