Para İçin pdf indir

Para İçin pdf indir

Para için neler yapmadık ki?

En başta ömrümüzü harcadık. Para için savaştık. Para için yalan söyledik. Para için kavga ettik. Para için cimrilik yaptık. Para için böbürlendik. Para için hırsızlık yaptık. Yani insanlık olarak, para için her şeyi yaptık. Kimimiz ihtiyacı olduğu için yaptı. Kimimiz ise zevk için. Bazılarımız ise rahat ve huzurlu bir yaşam için. Hep daha fazlasını istedik. Onun karşısında irademize sahip çıkamadık. Ona daha kolay ulaşmak için kötü yollara başvurduk. Paranın kirine bulaştık. Tadına doyamadık. Hep daha fazlası için ömrümüzü harcadık. Para için hayatımızı, ilişkilerimizi oluşturduk. Onun için, üzerinde yaşadığımız dünyamızı mahvettik. Ahlakımızı, hoşgörümüzü, sabrımızı, sevgimizi tüketerek insanlığımızı mahvettik.

Bu kitapta da Niyazi daha fazla ve kolay yoldan para elde etmek her şeyi yapmaya hazırdır. Para için kötü yollara başvurmaktan kendisini sakınmaz. Tek hayali daha fazla para sahibi olmaktır ve bunun için ömrünü harcar.
 

Para İçin isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Koray Yıldırım tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 31.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Roman Kahramanı Orhan Veli (Ciltli) pdf indir başlıklı makalemizde Bir Roman Kahramanı Orhan Veli (Ciltli) indir, Bir Roman Kahramanı Orhan Veli (Ciltli) oku ve Bir Roman Kahramanı Orhan Veli (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Para İçin pdf indir - indir