Para ve Güç Motivasyonu pdf indir

Para ve Güç Motivasyonu pdf indir

Bu kitap, hayatını bilinçli yaşayan, farkındalık ilkelerine uygun, ezbere yaşamayan, rüzgârda nereye gideceği belirsiz bir yaprak gibi savrulmayan, gelişmiş bireyler içindir.

Motivasyon konuşmaları yapmak için hazırladığım “Nokta-Virgül” adlı seminerlerin içeriklerinden seçilen konuları kitabın başlığına uyarlanarak hazırlanmıştır.
Bu kitabı yazmaya beni iten sebep insanların kafalarındaki karışıklıkları bir nebze olsun hafifletmek, ufuklarını bir nebze olsun genişletmektir.

Günümüz Türkçesi ile herkesin anlayacağı seviyede, rahat okunabilen, derin konulara kısa cevaplar bularak insanları sıkmayan, bol bol açıklayıcı hikâyelerle anlamayı kolaylaştıran bir kitap yazma ihtiyacı kitabı yazmaya başlamamın birinci sebebidir. Yoksa insanların kafasındaki karışıklıkları çözecek kaynak sayısı sayısızdır. Ancak okunacak kaynaklar ya çok ağır bir dille ya eski kelimelerle, ya politik olarak taraflı, ya yabancı dillerden yetersiz, çeviriyle yazıldığı için zaten okumayla arası olmayan, kısa yoldan her şeyi öğrenmeyi hedefleyen, her konuda iyi olmaya çalışan, kulaktan dolma bilgilerle yetinen, araştırmayı sevmeyen, sorgulamayan, faydalı olmaktan çok zengin ve kariyer sahibi olma hevesiyle hareket eden dünya toprakları üzerinde yaşayan tüm halklar için yazıyorum.
 

Para ve Güç Motivasyonu isimli 150 sayfadan oluşan kitap ; Mahir Sinan Ağır tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Para ve Güç Motivasyonu pdf indir - indir