Paralaks pdf indir

tarafından
3
Paralaks pdf indir

Güncellenmeyen bir homogram, basit tanımıyla eksik homogramdır; en başta kendisi böyle hissettiği için. Örneğin Abraham Lincoln’ın dış dünya hakkında sahip olduğu tüm veriler 1865 Nisan’ına kadardır.
Bu asırda kalmış bir Lincoln homogramı, sadece çocukluğunu anlatır gibi konuşacaktır. Aradaki farkı kapatmayı başaramazsanız doğru bir iş yaptığınızı söyleyemezsiniz. Daha önce size söylemiştim: Olayların tarafsız biçimde aktarılması politikalar nedeniyle oldukça zordur. Sadece bu da değil, ¹polidoksi nedeniyle korların üzerinin küllerle bir anda kaplanması hiç de zor olmaz. ¹İktidarların yaptıklarıyla söylediklerinin taban tabana zıt olmasından kaynağını alan politikaları, kitleleri öyle hızlı aptallaştırır ki buna şaşmıyorsanız polidoksi sizin de aklınızın tutulmasına neden olmuştur da farkında değilsinizdir. Hani şu birtakım değerlerden, bağımsızlıktan falan bahsedip ülkelerinin öz kaynaklarının sömürülmesine onay veren ve sonra kaçıp sömürene sığınan proje diktatörlerin yaptıkları politikalardan söz ediyorum… Lincoln’a dönersek…
 

Paralaks isimli 94 sayfadan oluşan kitap ; Buğra Han Baş tarafından yazılmış ve MYTHOS KİTAP yayınevinin 10.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Paralaks pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.