Perdeyi Geçmek Ruhunuz Doğum ve Ölüm Sürecinde ve Ölümden Sonra Neler Yaşar? pdf indir

tarafından
5
Perdeyi Geçmek  Ruhunuz Doğum ve Ölüm Sürecinde ve Ölümden Sonra Neler Yaşar? pdf indir

Steve Rother ve Grup, son derece aydınlatıcı bilgiler içeren bu kitapta, bir ruhun bir insan olarak bu dünyada doğmadan önce, öbür tarafta geçirdiği plânlama aşamalarını, diğer ruhlarla yaptığı kontratları, edindiği rehberleri, seçtiği yaşam derslerini ve sonra iki dünya arasındaki perdeden geçerek bu dünyaya nasıl geldiğini açıklıyor. Yine bu kitapta, bir ruhun -bizim ölüm dediğimiz- bedenini terk etme süreci, aradaki perdeden nasıl geçtiği ve öbür tarafta geçirdiği deneyimler çarpıcı bir biçimde anlatılıyor. Grup, ruhun bu gizemli yolculuğunu ilk kez böyle ayrıntılı olarak sunmaktadır.
 
“Bu kitap biz insanlar olarak bu dünyaya gelmeden önce ne olduğunu ve Yuva’ya geri döndüğümüzde ne olduğunu açık bir biçimde anlatmaktadır. Perdeyi Geçmek, “Ben kimim?” sorusuna verilen, şimdiye dek karşılaştığım en aydınlatıcı yanıtları içermektedir. Umarım, siz de bu kitabı benim kadar ilham verici, rahatlatıcı ve aydınlatıcı bulursunuz.”
 
– Gail Harris Beden ve Ruh adlı televizyon dizisinin yaratıcısı, Beden ve Ruh ve Bulanlar Arayanlar adlı kitapların yazarı
 

Perdeyi Geçmek
Ruhunuz Doğum ve Ölüm Sürecinde ve Ölümden Sonra Neler Yaşar? isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Steve Rother tarafından yazılmış ve AKAŞA YAYINLARI yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Perdeyi Geçmek Ruhunuz Doğum ve Ölüm Sürecinde ve Ölümden Sonra Neler Yaşar? pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.