Petunya pdf indir

Petunya pdf indir

Petunya “Umudunu Yitirme!’’ anlamına gelen çok narin bir çiçek ismidir. Petunya çiçekleri açmak için güneşli ortamı tercih eder. Tohumları ise çok küçüktür. Normalde bir şey ekeceğimiz zaman tabanına toprak koyup, tohumu koyarız sonra ise tohumun üzerine tekrar atarız.
 
Burada tabanda olan toprak biz doğmadan önce anlımıza yazılan şeyleri, arasına konulan tohum ise hayata gözlerini açmış bizi, üzerine konulan toprak ise hayatımızda üstlerimize binen yükleri temsil ediyor. Önümüzde iki seçenek var ya o topraktan çıkmayacağız ya da mücadele edip o topraktan çıkıp herkesi kendimize hayran bırakacağız.
 
Hayatta illaki karşımıza olumsuzluklar çıkacak bu olumsuzlar karşısında pes etmek yerine mücadele edeceğiz. Hayata karşı pozitif olup güleceğiz. Petunya çiçekleri nasıl güneş görünce açıyorsa bizde hayata karşı pozitif bakıp, mücadele edip, gülümsersek emin olun o zaman kolay kolay sizi yıkamazlar…
 

Petunya isimli 196 sayfadan oluşan kitap ; Elanur Öztürk tarafından yazılmış ve RİTİM SANAT YAYINLARI yayınevinin 21.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tüylerinizi Ürpertecek Yepyeni Öyküler / Korkunç Öyküler 3 pdf indir başlıklı makalemizde Tüylerinizi Ürpertecek Yepyeni Öyküler / Korkunç Öyküler 3 indir, Tüylerinizi Ürpertecek Yepyeni Öyküler / Korkunç Öyküler 3 oku ve Tüylerinizi Ürpertecek Yepyeni Öyküler / Korkunç Öyküler 3 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Petunya pdf indir - indir