Peygamber Dostu Dört Güzel İnsan pdf indir

tarafından
10
Peygamber Dostu  Dört Güzel İnsan pdf indir

Peygamberimizle iyi günde kötü günde birlikte olup daima ona destek olan, Allah Resûlü’nün vefatından sonra da Müslümanların devlet başkanlığı görevini yürüten, Peygamber dostu dört güzel insanı anlatan bu kitabımız, Hz. Ebû Bekir, Hz. Ömer, Hz. Osman ve Hz. Ali’nin hayat hikâyelerini sizlerle buluşturmaktadır.
   
Hayatları bizim için örnek olacak enstantanelerle dolu olan bu dört güzel insanın İslâm uğrundaki mücadelelerini ve nadide şahsiyetlerini, tıpkı isimlerini bildiğimiz gibi öğrenmek ve tanımak hepimiz için değerli bir çabadır. Gençler basta olmak üzere her Müslüman için model olan bu dört sahâbî, gençlik çağı veya orta yaslarda Müslüman olmalarıyla da ayrıca dikkat çekmektedir.
 

Peygamber Dostu
Dört Güzel İnsan isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Dr. İlyas Uçar tarafından yazılmış ve DİYANET VAKFI YAYINLARI yayınevinin 13.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hadislerin Işığında Hz. Muhammed pdf indir başlıklı makalemizde Hadislerin Işığında Hz. Muhammed indir, Hadislerin Işığında Hz. Muhammed oku ve Hadislerin Işığında Hz. Muhammed pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Peygamber Dostu Dört Güzel İnsan pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.