Pilotaja Giriş pdf indir

tarafından
74
Pilotaja Giriş pdf indir

Moskova Devlet Üniversitesi Uzay Mühendisliği Fakültesi’nden “Hava Araçları Aerodinamiği” konulu tezi ile mezun olmuş, Rusya’da akrobasi eğitimi de almış olan yazar; Rusya, Macaristan ve Amerika Birleşik Devletlerinde pilot lisansına sahiptir. Aynı zamanda Teorik Bilgi Öğretmeni (Yer Öğretmeni) olarak da havacılığa hizmet vermiş, 2014 yılında Rusya’da yapılan yamaç paraşütü hedef şampiyonasında ikincilik alarak ülkemizi temsil etmiştir. Model uçak öğretmenliği de yapan yazar, gençleri havacılığa teşvik etmek için eğitimler vermektedir.
 
Pilotluğu ile olduğu kadar film yönetmenliği ile de adından söz ettiren Gökhan Gökçay, bu kitabı ile havacılık alanında bir eksikliği dolduruyor ve pilotaja duru, akıcı ve sürükleyici bir giriş yapıyor. “Pilotaja Giriş” bir “Giriş” kitabı olduğu kadar ileri seviyedeki havacılar için de “yoğun bir havacılık tutkusu” ve “akıcı bir dil” barındırıyor. İçinde “havacılık tutkusu” olan her insanın mutlaka okuması gereken sürükleyici bir “Giriş” kitabı için “Pilotaja Giriş”; en ideal kitap olmalı!
 

Pilotaja Giriş isimli 108 sayfadan oluşan kitap ; Gökhan Gökçay tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Okul Öncesi Eğitime Giriş pdf indir başlıklı makalemizde Okul Öncesi Eğitime Giriş indir, Okul Öncesi Eğitime Giriş oku ve Okul Öncesi Eğitime Giriş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pilotaja Giriş pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.