Platform Gürültülü Bir Dünyada Fark Edilme Kılavuzu pdf indir

tarafından
50
Platform  Gürültülü Bir Dünyada Fark Edilme Kılavuzu pdf indir

Pazarlama artık kalabalık bir pazarda bağırmaktan ibaret değil; diğer yol arkadaşlarıyla diyaloğa girmekle ilgili. Pazarlama artık işlem yapmakla ilgili değil; ilişki kurmakla ilgili. Pazarlama artık bir pazarın kendi menfaatiniz için kullanılması ile ilgili değil; tutkularınızı paylaşanlara hizmet etmekle ilgili.
 
New York Times çoksatan yazarı Michael Hyatt, hızla değişen dijital çağımızda bir ürünü veya fikri büyütmenin yollarını sade ve pratik şekilde ortaya koyuyor. Platform, söz konusu, bir iş kurmak ve onu öne çıkarmak olduğunda yapmanız gerekenleri listeleyen teknik bir kitap değil, iş dünyasının dinamiklerini ve gerçek hayat tecrübesini tüm samimiyetiyle sunan bir rehber. CEO, girişimci, yazar ve podcast yayıncısı olarak çok yönlü kimliğiyle tanınan Michael Hyatt, iş dünyasında sesinizi duyurmanız için gerçekten ihtiyacınız olan tüm ipuçlarını Platform’da bir araya getiriyor.
 
 
Platform‘u okumanız kesinlikle şart. Michael Hyatt’ın büyük bir hayranı olarak bunu sizinle paylaştığı için çok heyecanlıyım. Sizin işiniz? Bunu öğrenin ve uygulayın. Başarınız buna bağlı.”
 
–  CHRIS BROGAN, New York Times Çoksatan Yazar
 

Platform
Gürültülü Bir Dünyada Fark Edilme Kılavuzu isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Michael Hyatt tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 15.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Özel Markalı Ürünlerin Pazarlama Stratejileri pdf indir başlıklı makalemizde Özel Markalı Ürünlerin Pazarlama Stratejileri indir, Özel Markalı Ürünlerin Pazarlama Stratejileri oku ve Özel Markalı Ürünlerin Pazarlama Stratejileri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Platform Gürültülü Bir Dünyada Fark Edilme Kılavuzu pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.