Poynton’daki Ganimetler pdf indir

tarafından
16
Poynton’daki Ganimetler pdf indir

Fatih Özgüven çevirisi,
Yazarın önsözü,
Fatih Özgüven’in sonsözü,
Yazar ve dönem kronolojisi,
Kitaba dair görsellerle.
 
Poynton’daki Ganimetler, Henry James’in insan ilişkilerinin karmaşasını harikulade bir detaycılıkla betimleyen şaheseri.
 
Mrs. Gereth, İngiltere’nin güneyindeki Poynton Park’ta biriktirdiği kadim hazinelere büyük tutku duyan bir hanımefendidir ve oğlu Owen’ın bunların kıymetini bilen bir kadınla evlenmesini ister. Ancak Owen, kültürel inceliklerin ayırdına varamayan Mona Brigstock’la nişanlıdır. Fleda Vetch’in Gereth ailesinin hayatına girmesiyle dramatik bir gerilim ve umulmadık sonuçlara gebe bir aile kavgası başlar. Üç kadının zayıf iradeli bir erkekle ilişkileri ışığında hayata ve sanata dair derin gözlemler içeren Poynton’daki Ganimetler romanla tiyatroyu buluşturan anlatım tekniğiyle edebiyat tarihinde müstesna bir eser. “Poynton’daki Ganimetler, Henry James külliyatında klasik 19. yüzyıl roman formunda yazılmış eserlerden kaydadeğer bir farklılıktır.”
DAVID LODGE
 
 
 
 

Poynton’daki Ganimetler isimli 283 sayfadan oluşan kitap ; Henry James tarafından yazılmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 18.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Üniversiteler İçin Türk Dili Kompozisyon Bilgileri pdf indir başlıklı makalemizde Üniversiteler İçin Türk Dili Kompozisyon Bilgileri indir, Üniversiteler İçin Türk Dili Kompozisyon Bilgileri oku ve Üniversiteler İçin Türk Dili Kompozisyon Bilgileri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Poynton’daki Ganimetler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.