Pozitif Ebeveynlik Çocuk Yetiştirme Sanatı pdf indir

tarafından
9
Pozitif Ebeveynlik  Çocuk Yetiştirme Sanatı pdf indir

Çocuklarınıza pozitif ebeveynliğin gücüyle rehberlik edin!
Pozitif ebeveynlik; çocuğunuza nasıl yaklaşacağınızı bilemediğiniz, sorunları çözemediğiniz ve birbirinizi anlamadığınızı düşündüğünüz anlar için yeni bir yaklaşım sunar. Bir yandan kendinizi ve çocuklarınızı güçlendirirken bir yandan da etkili bir öğretim aracı olarak yeni bir disiplin modeli keşfedeceksiniz.
Farklı senaryolar ve ebeveynlerin sıklıkla yaşadığı durumlara odaklanan Pozitif Ebeveynlik, kolaylıkla takip edebileceğiniz, okurken kişisel tecrübelerinizle ilişki kurabileceğiniz bir rehber niteliğinde. Kendinize ve çocuğunuza daha iyi gelecek bir yaklaşım sizi bekliyor.
DİKKATLİ, POZİTİF EBEVEYNLİK Sizi en çok ihtiyaç duyduğunuz anlardasakinleştirecek ve toparlayacak kişisel bakım stratejilerinin yardımıyla çocuğunuz için uygundavranışı nasıl modelleyeceğinizi öğrenin.
TAKİP EDİLMESİ KOLAY BİR REHBER Çeşitli senaryo ve durumları değerlendirmekiçin verilen talimatlarla adım adım ilerleyin ve böylece hem siz hem de çocuğunuz açısındanzorlu durumlarda bile gelişmesine izin verin.
SIKÇA SORULAN SORULAR İtaatten sınır belirlemeye kadar her şeyi kapsayan ayrıntılı sorular ve cevaplarla en yorucu kaygılarınızı çözün.
DR. NICOLE LIBIN sertifikalı bir farkındalık eğitimcisi, yardımcı profesör ve Sticky Brains, Mindful Parenting in a Chaotic World ve 5-Minute Mindfulness Meditations for Teenskitaplarının yazarıdır. Nicole, eşi Cam ve kızı Aria ile Kanada, Calgary, Alberta’da yaşıyor.Kızı Aria ve Nicole, tuzlu karamelli dondurmayı, Harry Potter’ı, doğaçlama dans partilerinive tek boynuzlu atları çok seviyor.
 

Pozitif Ebeveynlik
Çocuk Yetiştirme Sanatı isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Nicolai Lilin tarafından yazılmış ve OLİMPOS YAYINLARI yayınevinin 05.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Soruluk Matematik 4 Soru Bankası pdf indir başlıklı makalemizde Soruluk Matematik 4 Soru Bankası indir, Soruluk Matematik 4 Soru Bankası oku ve Soruluk Matematik 4 Soru Bankası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pozitif Ebeveynlik Çocuk Yetiştirme Sanatı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.