Prenses Ayızıt pdf indir

Prenses Ayızıt pdf indir

Okyanusun derinliklerinde yaşayan Miller halkıyla, yeryüzünde yaşayan insanlar arasında neler oluyor? Yıllar önce olumsuz sonuçlanan görüşme adımları, şimdi nasıl sonuçlanacak? Prenses Ayızıt’ın düşüncesiz davranışı nelere mal olacak? Okyanus altı ve yeryüzü milleti bu davranış sonucu karşı karşıya gelecek mi? Aşk, hırs, adalet, güzellik ve doğruluğun ön planda olduğu karakter savaşı bu kitapta…Yine soluksuz okuyacağınız muhteşem bir eser okurlarla buluşuyor.
 
“… Asırlar önce, Miller krallığı yeryüzündeki insanlarla tanışmak için iki elçiyi göndermişlerdi. Tabi ki onları suyun üstüne ve yeryüzüne uyum sağlayacak şekilde hazırlamışlardı. Ama o zaman insanlar bu iki Miller elçisini tutuklamışlardı. Ömür boyunca da ülkelerine dönememişlerdi. Elçileri geri dönmeyince, Miller halkı kendilerini insanlardan gizlemeyi tercih etmişlerdi.
 
Kral Kızagan, incili pelerinini savurdu ve tahtına doğru hızla yürümeye başladı. Yardımcılarıyla toplantı yapacaktı. İnsanların su altında fazla dolaşmaları, ülkesi için tehlike oluşturmaya başlamıştı. Tahtına geldiğinde oturdu. Başındaki tacını düzeltti. Yardımcılarına bir göz attı: …”
 

Prenses Ayızıt isimli 76 sayfadan oluşan kitap ; Amine Ateş Kabaktepe tarafından yazılmış ve DÜZEY KİTAP yayınevinin 02.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşıklar Kervanı pdf indir başlıklı makalemizde Aşıklar Kervanı indir, Aşıklar Kervanı oku ve Aşıklar Kervanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Prenses Ayızıt pdf indir - indir