Proje Bazlı Örgütlerde İnsan Kaynakları Yönetimi pdf indir

Proje Bazlı Örgütlerde İnsan Kaynakları Yönetimi pdf indir

Bu kitap size, Dördüncü Sanayi Devrimi ve koronavirüs (COVID-19) ile şekillenen bir dönemde proje bazlı örgütlerde insan kaynakları yönetiminin değişimine ilişkin farklı bir bakış açısı sunmaktadır.

Yenilik, teknoloji ve dijitalleşmenin övüldüğü bir çağın içinde bulunmaktayız. Bu değer yaratan imkânlar, çağımızı şekillendirerek teknolojiyle bütünleşmiş dijital bir dünya yaratmaktadır. İçinde bulunduğumuz bu teknoloji çağında ortaya çıkan Dördüncü Sanayi Devrimi, hayatımızı şekillendiren bir kavram olarak gelişmektedir.

Proje bazlı örgütlerde, projelerin doğası gereği var olan geçicilik ve belirsizlik, insan kaynakları süreçlerini etkilemektedir. Bu örgütlerde var olan değişkenlik ve belirsizliğin Dördüncü Sanayi Devrimi’yle birlikte yeni boyutları ortaya çıkmaktadır. Bu çerçevede yaşanan değişimin sınırları çizilerek insan kaynakları yönetiminin geleceğine ilişkin bir yol haritası sunulmaktadır. Kitap bu yönüyle insan kaynakları alanıyla ilgili uzmanlar için bir kılavuz olmayı hedeflemektedir.
 

Proje Bazlı Örgütlerde İnsan Kaynakları Yönetimi isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Altan Başaran tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 10.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Proje Bazlı Örgütlerde İnsan Kaynakları Yönetimi pdf indir - indir