Psikolojik Hikayeler ve Yansımalar pdf indir

tarafından
20
Psikolojik Hikayeler ve Yansımalar pdf indir

Uzman Psikolog Müge Serez Dönüşüm Sanatı ve Doğru Kişi Misin? isimli kitaplarından sonra şimdi de Psikolojik Hikâyeler ve Yansımalar kitabıyla okurla buluşuyor.
İlk iki kitabında anlattığı hikâyeler, bu hikâyelerden yola çıkarak kurduğu psikolojik bağlar ve analizlerle okurların ilgisini çeken yazar, bu defa bilindik ve bilinmedik birçok hikâye ile insanın kusurlarını, zaaflarını, güçlü-zayıf yönlerini ele alıyor.
Müge Serez, sıradan insanların hikâyelerinde saklı olan derinliği gözler önüne serdiği gibi kimi efsanelerde insanın yarattığı anlamı da ele alıyor. İnsanın kadim zamandan beri kendini ve doğayı yorumlama tarzı olan efsaneler de modern zamanda psikolojik katmanlarla yorumlanıyor. Müge Serez hem hikâyeler hem de efsanelerin bu yansımalarını da yorumluyor.
Psikolojik Hikâyeler ve Yansımalar’ı okurken anlatımın gücünü ve anlam aramanın yarattığı psikolojik zenginliği göreceksiniz.
 

Psikolojik Hikayeler ve Yansımalar isimli 147 sayfadan oluşan kitap ; Müge Serez tarafından yazılmış ve ANTARES YAYINLARI yayınevinin 06.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kurtuluş pdf indir başlıklı makalemizde Kurtuluş indir, Kurtuluş oku ve Kurtuluş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Psikolojik Hikayeler ve Yansımalar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.