Psikopat 2 (Ciltli) pdf indir

tarafından
7
Psikopat 2 (Ciltli) pdf indir

Çok güzel ve bir o kadar da uzak bana!
 
Aşk, ihanet ve suçluluk… Buket, Kağan’a kendisini affettirmeye çalışırken diğer taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan’ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez.
 
Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı… Kağan, aşkı ile öfkesi arasında kalırken Buket’i bir türlü affedemez. Ama öfkeli olsa da bir gölge misali Buket’i takip etmekten vazgeçmez.
 
Öte yandan Buket, acımasızlığıyla bilinen Bahadır’a yakın olmak zorundadır. Fakat Kağan hayatındayken bunu başarabilmesi o kadar da kolay değildir. Bu da her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokar.
 
Bunca imkânsızlığa rağmen aşk kazanacak mı?
Karanlıktan doğan aşk, Kağan ile Buket’i tekrar bir araya getirecek mi?
Bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına yetecek mi?
 

Psikopat 2 (Ciltli) isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Mihri Mavi tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 29.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan O Kediyi Kurtar Senaryo Yazarken İhtiyaç Duyacağınız O Kitap! pdf indir başlıklı makalemizde O Kediyi Kurtar Senaryo Yazarken İhtiyaç Duyacağınız O Kitap! indir, O Kediyi Kurtar Senaryo Yazarken İhtiyaç Duyacağınız O Kitap! oku ve O Kediyi Kurtar Senaryo Yazarken İhtiyaç Duyacağınız O Kitap! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Psikopat 2 (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.