Raf Ömrü pdf indir

tarafından
6
Raf Ömrü pdf indir

Kitaplardan başka bir yerde nefes alıp veremediğimiz zamanlar vardır, pencerelerin de bizi açamadığı. Gökle yer arasındaki mesafe o kadar daralmıştır ki çok geçmeden yaşadığımız dünyaya ait olmadığımız duygusu his olmaktan çıkıp yeryüzünün bütün koridorlarını çınlatan bir çığlığa dönüşür: “Ben buraya ait değilim!” Dünyanın görünmez parmaklıklarla çevrildiğini fark ettiğimiz, dudaklarımızın aczini kabul edip kelimelerinden vazgeçtiği anlar… İşte o büyük suskunlukta kütüphanemize doğru yürüyüşümüz, bir mabede yürüyüşümüze benzer şafak sökmeden. Ağırlık gitgide artmakta, yükümüzü hangi kitabın sırtına indireceğimize bir an önce karar vermemiz gerekmektedir. İsimlerini sırtlarına yazmaları boşuna değildir kitapların.
 
Raf Ömrü, A. Ali Ural’ın okuma serüveninden eşsiz bir kesit sunuyor. Dünya edebiyatından seçtiği kitaplarda Batı’nın kodlarını, insana ve tabiata bakışı üzerinden yorumlayarak birçok gizli alt metni açığa çıkarıyor. Zihni cesur okurlar için.
 

Raf Ömrü isimli 157 sayfadan oluşan kitap ; A. Ali Ural tarafından yazılmış ve ŞULE YAYINLARI yayınevinin 31.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gölün Sırrı pdf indir başlıklı makalemizde Gölün Sırrı indir, Gölün Sırrı oku ve Gölün Sırrı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Raf Ömrü pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.