Regaib Kandili pdf indir

tarafından
28
Regaib Kandili pdf indir

Bu eser, merhum Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın Regaib Kandili dolayısıyla yapmış olduğu sohbetlerin derlemesi olup bu konuda kaleme almış olduğu başyazı ve makaleler ile Regaib kandilinin ihyası ve Regaib gecesinde yapmış olduğu dua ve yakarışları da içermektedir. Eser hazırlanırken konuşma dili korunarak mümkün olduğunca tekrarlardan kaçınılmış, başyazı ve makaleler ise aynen yer almıştır. Ayet ve hadisler ışığında ibretli ve hikmetli noktaları güzelce izah eden, günceli yakalayan, özlü bilgiler veren, son derece sade, akıcı ve anlaşılır bir üsluba ve gönül diline sahip olan bu eser manevi yolculuğunuza rehberlik edecektir.
 

Regaib Kandili isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 30.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Osmanlılar'da Tasavvuf pdf indir başlıklı makalemizde Osmanlılar'da Tasavvuf indir, Osmanlılar'da Tasavvuf oku ve Osmanlılar'da Tasavvuf pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Regaib Kandili pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.