Resimli Cinsel Terapi Elkitabı pdf indir

tarafından
5
Resimli Cinsel Terapi Elkitabı pdf indir

Bu son derece pratik el kitabı, altı önemli cinsel işlev bozukluğunu –kadında ketlenmiş uyarılma, kadında orgazm bozukluğu, vajinismus, cinsel iktidarsızlık, geç boşalma ve erken boşalma– yapısı ve nedenleri ile bunların üstesinden gelmek için kullanılan terapötik cinsel teknikler açısından vazgeçilmez bir rehberdir.
Dr. Kaplan, üçü kadınları üçü de erkekleri etkileyen bu bozuklukların her biri için tedavi sürecinde çiftlere verilen çeşitli davranışsal teknikleri veya erotik ödevleri tanımlamaktadır. Bu ödevler, en iyi şekilde resimlerle açıklandığından dolayı, çizimler bu kitabın özünü oluşturmaktadır.
Bu kitaba doktorların, öğretmenlerin, tıp ve psikoloji öğrencilerinin –en önemlisi de bizzat cinsel işlev bozukluğu yaşayanların– kütüphanesinde köklü bir yer edindirmek için açık ve anlaşılır bir dil ile zarifçe resmedilmiş çizimler bir araya getirilmiştir.
 

Resimli Cinsel Terapi Elkitabı isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Helen Singer Kaplan tarafından yazılmış ve CK YAYINEVİ yayınevinin 24.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Resimli Cinsel Terapi Elkitabı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.