Ruh Eşi pdf indir

tarafından
2
Ruh Eşi pdf indir

Hepimiz dünyaya bir Güneş tutulması ile gelir ve bir Ay tutulması ile ayrılırız. Bu süre zarfında yaptığımız iyilikler ruhlarımızın bir dahaki reenkarnasyonunda hak edişleri, kötülükler ise sınavları olarak tekrarlanacaktır.
 
Ruh eşleri, geçmiş hayatımızdaki yeteneklerimizi, güçlerimizi bize fark ettiren, diğer yandan bizi zaaflarımızla, yarım bıraktıklarımızla, pişmanlıklarımızla, yaralarımızla yüzleştiren ve bu hayatta ilahi bir plan bütünlüğünde bize rehberlik eden; aslında ruhumuzda bir şeyleri uyandırmaya ve birçok yaşamı beraber deneyimlediği diğer yarımıza, kim olduğumuzu hatırlatmak için gelen birer görevlidir.
 
Başak Altın, Ruh Eşi’nde, geçmiş yaşamlarımızdan getirdiğimiz ve şimdiki yaşamımızda yeniden deneyimlediğimiz hatalarımızla, pişmanlıklarımızla yüzleşmemizi sağlarken, karma astroloji rehberliğinde bilinçaltımızla hesaplaşıp, bu hayatta kısırdöngüye girmeden içten gelen bir kabulle yaşama sebebimizi anlayıp, kendimizde açtığımız yaraları ruh eşimizle birlikte iyileştirmenin yollarını anlatıyor.
 
Hikâyeler sadece onlara inananlar tarafından anlatılır ve hikâyeyi dinleyenin inancı kadar var olur. İnanmak, inanmaya çalışmak veya inanmış gibi yapmak; bir hikâyenin okunduğu gerçeğini değiştirmez fakat dinleyicinin hayatını değiştirir.
 
Her şey doğru zamanda olur. Ve evren bazen öyle bir karşılaşma ile selamlar ki bizi ancak kendi gerçekliğine uyanmaya hazır olanlar, bu karşılaşmayı fark edebilirler. Ruh eşiniz geldiğinde onu selamlamaya hazırsanız, bu hikâye sizin de hayatınızı değiştirecek.
 

Ruh Eşi isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Başak Altın tarafından yazılmış ve HERMES YAYINLARI yayınevinin 11.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Ruh Eşi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.