Ruhsal Sorunlarda Din ve Maneviyat (Ruh Sağlığı Çalışanları, Manevi Destek Uzmanları ve Herkes için Örnek Vakalar) pdf indir

tarafından
16
Ruhsal Sorunlarda Din ve Maneviyat (Ruh Sağlığı Çalışanları, Manevi Destek Uzmanları ve Herkes için Örnek Vakalar)  pdf indir

Bazı psikiyatrik sorunlar vardır ki sadece ilaç tedavisiyle düzelmez. Bu noktada maneviyat devreye girer. Bilimsel gerçekler ışığında hazırlanmış olan bu kitap, kanser gibi müzmin hastalıklardan müztarib kişilerin manevi reçetesi, evladını kaybetmiş hüzünlü annelerin manevi tesellisi, vesveselerden çıldırma derecesine gelmişlerin ilacı, gençlik sarhoşluğuyla yolunu kaybeden neslin pusulası ve aile birliğinin temeli olan maneviyattan bahsetmektedir.
 

Ruhsal Sorunlarda Din ve Maneviyat (Ruh Sağlığı Çalışanları, Manevi Destek Uzmanları ve Herkes için Örnek Vakalar) isimli 126 sayfadan oluşan kitap ; Okan İmre tarafından yazılmış ve KİTAPARASI YAYINLARI yayınevinin 15.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Act’i Kolay Öğrenmek Kabul ve Kararlılık Terapisi İçin Hızlı Bir Başlangıç pdf indir başlıklı makalemizde Act’i Kolay Öğrenmek Kabul ve Kararlılık Terapisi İçin Hızlı Bir Başlangıç indir, Act’i Kolay Öğrenmek Kabul ve Kararlılık Terapisi İçin Hızlı Bir Başlangıç oku ve Act’i Kolay Öğrenmek Kabul ve Kararlılık Terapisi İçin Hızlı Bir Başlangıç pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ruhsal Sorunlarda Din ve Maneviyat (Ruh Sağlığı Çalışanları, Manevi Destek Uzmanları ve Herkes için Örnek Vakalar) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.