Rüya Günlüğü pdf indir

tarafından
6
Rüya Günlüğü pdf indir

Bir rüyayı en iyi, o rüyayı gören kişi yorumlar.
 
Rüya evrensel bilgi bankamız, kişisel hazine sandığımızdır. Bu nedenle kişiye özel hâli korunmalı ve sahibi tarafından yorumlanmalıdır.
Bu kitap, yorum konusunda pratik yöntem arayanlar ve rüyalarını düzenli olarak takip etmek isteyenler için yazıldı. Meltem Reyhan Rüya Günlüğü kitabında rüyalarınızı kayıt altına almanın, bir film okuması yapar gibi yorumlayabilmenin inceliklerini anlatıyor.
Rüyalarınıza dair notlar alabileceğiniz ve kendi sembol sözlüğünüzü oluşturabileceğiniz, size özel sayfalarıyla Rüya Günlüğü zamansız bir hatıra niteliğinde.
 
Rüyalarımız, sırlarla dolu bu evrende değerli bilgilerle dolu birer hazine sandığı gibidir. Bizden, ilgilendiklerimizden, geçmişten ve gelecekten birçok bilgiyi bize taşıyan birer posta güvercinidir âdeta. O mektubu açıp okursak dünyamıza ışık tutar ve aradığımız gerçeğe ulaşmamız için ihtiyacımız olan yardıma kavuşuruz.
                                                                                                     
Rüyalarımız dünyamızı aydınlatan bir fener gibidir.
Bu fener onu yorumladığımızda yanar ve yolumuza ışık olur.
 

Rüya Günlüğü isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Meltem Reyhan tarafından yazılmış ve MÜPTELA yayınevinin 10.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Rüya Günlüğü pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.