Şiddetli̇ Hazlar (Ciltli) pdf indir

tarafından
164
Şiddetli̇ Hazlar (Ciltli) pdf indir

Işıltılı Şangay’da Bir Canavar Uyanıyor…
 
Yıl 1926. Şangay karmaşanın uğultularıyla çalkalanıyor.
İki çete arasındaki kan davası şehrin sokaklarını kırmızıya boyuyor, şehri kaosun elinde çaresiz bırakıyor.
 
Kanunun üzerinde bir güce sahip olan Kızıl Çete’nin vârisi Juliette Cai tüm bu karmaşanın kalbindedir. Tek rakipleri Beyaz Çiçekler’le aralarındaki mücadele yıllardır sürüyordur ve her hareketin arkasından da Juliette’in ilk aşkı, Beyaz Çiçekler’in vârisi Roma Montagov çıkıyordur.
 
İki çetenin üyeleri de kendi boğazlarını parçalamaya başladığında herkesin kafası karışır ve şehirde fısıltılar dolaşmaya başlar. İnsanlar delilikten, bir tür hastalıktan ve gölgelerin arasındaki bir canavardan bahsediyordur. Ölümler arttıkça Juliette ve Roma silahlarını, hırslarını, nefretlerini kenara bırakıp birlikte çalışmak zorunda kalır; çünkü eğer bu deliliği durduramazlarsa iki çeteye de yönetebilecekleri bir şehir kalmayacaktır.
 

Şiddetli̇ Hazlar (Ciltli) isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Chloe Gong tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 26.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Annemin Mutfağı pdf indir başlıklı makalemizde Annemin Mutfağı indir, Annemin Mutfağı oku ve Annemin Mutfağı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şiddetli̇ Hazlar (Ciltli) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.