Saatte 430 Metre pdf indir

Saatte 430 Metre pdf indir

Döngü. Arayış. Başladığın yere dönüş. Tramvayın defalarca dönüp durduğu güzergâhta yolcuları bindirip indirmesi. Bir vatmanın kontrolünde, bir tramvaya ön kapıdan binip arka kapıdan inmek gibi tanımlanabilir mi hayat? ‘Saatte 430 Metre’ hızla ilerleyen Eren, yaşamda karşılaştıklarının kendisini tamamlamadığını ayrımsadığında bindiği vapur çoktan karşı kıyıya geçmek üzere hareket etmiştir. Yeni bir yolculuk başlamıştır. Bu kez yanında daha önce yaşadığı olaylar ve karşılaştığı insanlar da vardır.
Birsen Ertan kurduğu metaforlarla felsefe ve psikolojiyi kurguya dahil ediyor. Farklı disiplinlerle kurduğu ilişki güçlü bir alt metin üretiyor. Bireyin varoluş mücadelesine dair kurgunun olanaklarını kullanıyor, dikkate değer bir üslupla.
 

Saatte 430 Metre isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Birsen Ertan tarafından yazılmış ve DAĞHAN KÜLEGEÇ YAYINLARI yayınevinin 31.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Abdurrahim Karakoç Bütün Eserleri (14 Kitap Kutulu) pdf indir başlıklı makalemizde Abdurrahim Karakoç Bütün Eserleri (14 Kitap Kutulu) indir, Abdurrahim Karakoç Bütün Eserleri (14 Kitap Kutulu) oku ve Abdurrahim Karakoç Bütün Eserleri (14 Kitap Kutulu) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Saatte 430 Metre pdf indir - indir