Safran Sarı / Yeni Yalan Zamanlar III pdf indir

tarafından
4
Safran Sarı / Yeni Yalan Zamanlar III pdf indir

“Umutsuz olmaya gerek yoktu. Dünya o kadar da karanlık bir yer değildi. Yıldızları, gün doğumları, sabahları, başlangıçları, kadınları vardı. Şarkılar, şiirler, kokular, kelebekler, çiçekler ve denizler vardı. Evet düzensizlikler, karmaşa, ikiyüzlülükler, hırslar ve kötülükler unutulmamalıydı ama sevişmeler, gözyaşları ve masumiyet de vardı.”

Genç yaşta yükselmiş bir yatırım uzmanı olan Volkan’la tarihi eser kaçakçısı Melike Eda, havaalanında bavullarının karışması üzerine tanışırlar. Bu sırada İstanbul’a yeni taşınmış, üniversite mezunu bir telekız olan Eylem de yazdığı şiirler vesilesiyle Volkan’la sanal bir dostluk kurar. Bu üç insan birbirlerinin hayatında geçici birer durak gibi görünseler de bıraktıkları izler çok derin olacaktır. Para ve güç arzusuyla hayatta kalma mücadelesi arasında aşkla, hayalleriyle, benlikleriyle sınanırlar.

Safran Sarı, İnci Aral’ın Yeşil ile başlayan, Mor ile devam eden Yeni Yalan Zamanlar üçlemesinin üçüncü kitabı. Aral, tuhaf, karmaşık ve bir o kadar da gerçekçi dünyaları anlatmaya Safran Sarı ile devam ediyor.   
 
 

Safran Sarı / Yeni Yalan Zamanlar III isimli 370 sayfadan oluşan kitap ; İnci Aral tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 14.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Safran Sarı / Yeni Yalan Zamanlar III pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.