Sahneden Secdeye Yolculuk pdf indir

tarafından
4
Sahneden Secdeye Yolculuk pdf indir

New York’taki mescid ziyareti ile bir bardak hayat suyu içtim. İstanbul’u ilk ziyaretimle de vahdet denizinde boğuldum. Yazıyorum çünkü çok iyi beslendim. Yazıyorum çünkü aşka düştüm. Yazıyorum çünkü varoluşun kaynağı aşktır. Yazıyorum çünkü ihtiyacımı takip ettim. Yazıyorum çünkü hikmet incileri ve varlık mücevherleri buldum. Yazıyorum çünkü İslâm hayranlık dînidir. Yazıyorum çünkü bizler Rahmet Sahibi’nin nefesinin bir parçasıyız. Yazıyorum çünkü din saf coşkudur. Yazıyorum çünkü Hazret-i Muhammed aleyh-is-salât-ü-vesselâm’ın ümmetine mensup olma şerefine erdim. Bu eserim, mürşidimin öğretilerinin, gıdasının ve manevî rehberliğinin sonucudur. Onun sunduğu safî kulluğun cemâl ve kemâliyle mest olduğumda yazmaya karar verdim. Onun kulluğunun güzelliğine olan hayranlığım, beni Kulların Mücevherine, Peygamberimiz Hazret-i Muhammed Mustafâ Efendimiz’e -aleyhi’s-salâtü ve’s-selâm- götürdü.
Bütün varlığımla, bütün mevcudatın yaratılış sebebi olan ‘Kâinatın Sultanı -aleyhi’s-salâtü ve’s-selâm-‘a duyduğum aşkı yazıyla ifâde etmek istedim. 
Rabia Brodbeck’in Sahneden Secdeye Yolculuk kitabı, ilk bölümünde
“Hayat Hikâyesi” ve ikinci bölümünde “Efendimiz aleyh-is-salât-ü-ves- selâm’a olan hayranlık” üzerine yazdığı ilk kitap.
 

Sahneden Secdeye Yolculuk isimli 166 sayfadan oluşan kitap ; Rabia Christine Brodbeck tarafından yazılmış ve MAVİ YAYINCILIK yayınevinin 02.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Sahneden Secdeye Yolculuk pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.