Şampiyon pdf indir

tarafından
5
Şampiyon pdf indir

Bir zamanlar boksla ilgilenmiş birisi olarak Jack London, “Yumruk” adlı romanında, eski bir boksör olan babası tarafından yetiştirilen Pat Glendon’un kısa ama sıra dışı boks hayatını anlatmıştır. Pat Glendon, her haliyle tam bir sporcu olarak eğitilmiştir. Kırsalda, modern toplumdan uzakta müsabakalara hazırlanan bu saf yetenek, dönemin boks aleminde dönen entrikaların çok uzağındadır. Eser en dipten zirveye uzanan bu yolculuğu, boks dünyasındaki kirli oyunları ve yozlaşmış şehir yaşamını, genç ve yetenekli boksörün gözünden okuyucularına gösteriyor.
Jack London’ın “Yumruk” adlı romanı ile kısa ve etkileyici hikâyelerinin birleştirildiği bu kitapta, özellikle zor hayat şartlarında insan doğasının nasıl değiştiğini; engeller karşısında insanın insani değerlerden ne kadar çok uzaklaşabildiğini ve adeta sadece hayvansal içgüdülere sahip aşağılık bir yaratığa dönüştüğünü çarpıcı bir anlatımla okuyacaksınız.
 

Şampiyon isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 21.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Birleşik Arap Emirlikleri’nde Roman - Ez-Zıllu’l-Ebyad Örneği - (Tam Metin Çevirisi) pdf indir başlıklı makalemizde Birleşik Arap Emirlikleri’nde Roman - Ez-Zıllu’l-Ebyad Örneği - (Tam Metin Çevirisi) indir, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Roman - Ez-Zıllu’l-Ebyad Örneği - (Tam Metin Çevirisi) oku ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Roman - Ez-Zıllu’l-Ebyad Örneği - (Tam Metin Çevirisi) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şampiyon pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.