Sanal Paranoyak pdf indir

Sanal Paranoyak pdf indir

Şirket, yeni eklediği ve satın aldığı mecralarla insanları giderek kendine çekmeye devam ediyordu. Sanki bize meydan okuyormuş gibi program ve oyunlarla kalmayıp diğer rakiplerini de satın almıştı. Kafelerin ve eğlence merkezlerinin girişinde şirketin son teknoloji ürünü olan kontrol aygıtları, o uygulamaya sahip olmayanların içeri girmelerini engelliyordu. Böylelikle temel ihtiyaçlara bağlı yerlerde bile onlara mahkûm olmamızı sağlıyorlardı.

Hayatının son iki yılını yazılıma ve oyun geliştirmeye
adayan bir genç, gün geçtikçe veri hırsızına dönüşen
programları kodladığını fark eder. Teknolojiyle alakalı bütün bilgilerini halkı uyandırmak için kullanır; akıllı cihazların kontrol edilip dinlendiğini kanıtlar, televizyonda yayın açıp yapılanları anlatır ve bütün bunlar olurken aile içi sorunlarla mücadele eder. Dinlediği müziklerin etkisiyle de geri dönüşü olmayan ve bütün düzeni sarsacak o planı gerçekleştirir…
 

Sanal Paranoyak isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Ümit Kaya tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 11.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bolu Folklorunda Doğum Geleneği pdf indir başlıklı makalemizde Bolu Folklorunda Doğum Geleneği indir, Bolu Folklorunda Doğum Geleneği oku ve Bolu Folklorunda Doğum Geleneği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sanal Paranoyak pdf indir - indir