Sanatçının Gördükleri / Faith Ringgold pdf indir

tarafından
16
Sanatçının Gördükleri / Faith Ringgold pdf indir

Dünyayı Faith Ringgold’un gözlerinden görün!
En sevdiğiniz sanatçıların heykellerini, dikişlerini veya resimlerini yaparken nelerden etkilendiklerini hiç merak ettiniz mi?
Metropolitan Sanat Müzesi iş birliğiyle hazırlanan bu kitapta Amerikalı sanatçı ve aktivist Faith Ringgold’la tanışacaksınız. Faith nasıl bir hayat yaşadı? Farklı malzemeleri birlikte kullanmaya, kumaşlara hikâyeler işlemeye onu yönelten neydi? Bu sorulara cevap ararken Faith’i etkileyen yerlere seyahat edecek, onun hangi haklar için mücadele ettiğini de göreceğiz. Sonra sıra sizde. Siz hangi malzemelerle sanat yapıtı üretmek, nelerin resmini çizmek istersiniz?
 

Sanatçının Gördükleri / Faith Ringgold isimli 60 sayfadan oluşan kitap ; Sharna Jackson tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 10.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yafes’in Oğulları / Yada Taşı Efsanesi -1 pdf indir başlıklı makalemizde Yafes’in Oğulları / Yada Taşı Efsanesi -1 indir, Yafes’in Oğulları / Yada Taşı Efsanesi -1 oku ve Yafes’in Oğulları / Yada Taşı Efsanesi -1 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sanatçının Gördükleri / Faith Ringgold pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.