Sapık pdf indir

tarafından
8
Sapık pdf indir

“Filmim Sapık, tamamıyla Robert Bloch’un eseri sayesinde ortaya çıktı.” –Alfred Hitchcock
 
“Robert Bloch, Edgar Allan Poe seviyesinde bir yazar.” –Harlan Ellison
 
Sapık ile Bloch gizem romanlarını ve ilk haliyle James Cain tarafından ortaya çıkarılan anti kahraman kavramını yeniden şekillendirdi.” –Stephen King
 
“Robert Bloch, tüm zamanların en usta yazarlarından biri.” –Peter Straub
 
 
Robert Bloch, yirminci yüzyıl korku-gerilim edebiyatının en üretken ve yenilikçi zihinlerinden; Alfred Hitchcock tarafından sinemaya uyarlanan ve yıllardır tartışma konusu olan romanı Sapık ise yazarın en başarılı ve en sansasyonel eseri. Dönemin korku salan psikozlu katili Ed Gein’in gerçek yaşamından esinlenen Sapık en az ünü kadar sert ve sapkın bir roman.
 
Karanlık ve fırtınalı bir gecede yolunu kaybeden Mary Crane yol kenarında Bates Motel tabelasını gördüğünde tükenmiş bir haldeydi. Motelin sahibi Norman Bates tuhaftı ama iyi biri gibi görünüyordu.
 
Norman Bates kadını odasındaki delikten izliyordu. Ama anne oradaydı. İğrenç düşüncelerinden Norman’ı korumak için gelmişti. Ve elinde bir bıçak tutuyordu…
 
Tepenin yamacındaki ıssız Bates Motel yeni konuklarını bekliyor.
 

Sapık isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Robert Bloch tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 17.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Sapık pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.