Savaşın Gölgesinde pdf indir

tarafından
20
Savaşın Gölgesinde pdf indir

Elif Su Turan ve İlknur İnsaf Turan tarafından Yazılan “Savaşın Gölgesinde”, Nazi Almanyası’ndan kurtulup yeni bir hayat kurmaya çalışan altı çocuğun hikâyesini anlatan bir romandır.
Çocuklar, savaşın yarattığı yıkım ve acıyı geride bırakarak, arkadaşlık, dayanışma ve umutla hayata tutunurlar. Maria ve Sam, onlara annelik ve babalık yaparak, onlara bir aile olmanın ne demek olduğunu öğretirler. Harti ise, onların en iyi dostu ve koruyucu meleği olur.
Savaşın Gölgesinde, çocuklara savaşın gerçeklerini ve nedenlerini öğretirken, aynı zamanda cesaret, dayanıklılık ve umudun önemini de anlatmaktadır. Kitap, hem gerçekçi, hem duygusal bir dille; sürükleyici ve akıcı üslupla yazılmış bir eserdir.
Savaşın Gölgesinde, savaşı ve çocukları anlatan bir roman. Savaşı anlamak ve çocukların savaş etkisindeki psikolojilerini bilmek isteyen herkesin okuması gereken bir başucu kitabı.
Siz de bu kitabı okuyun ve savaşın gölgesinde kalan çocukların hikâyelerine tanık olun!
 

Savaşın Gölgesinde isimli 48 sayfadan oluşan kitap ; İlknur İnsaf Turan tarafından yazılmış ve HALK KİTABEVİ yayınevinin 08.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Savaşın Gölgesinde pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.