Sefiller (5 Cilt Takım) (Ciltli, Sert Kapaklı) pdf indir

tarafından
8
Sefiller (5 Cilt Takım) (Ciltli, Sert Kapaklı) pdf indir

Batı edebiyatının en büyük klasiklerinden biri olan Sefiller, yaratıcı zekâ ile yetenek düzleminde büyük bir ustalığın örneğini sunarak, karakter portrelerinin çiziminde ve tarihsel, sosyo-kültürel gerçeğin titiz anlatımında bunu derinden hissettiriyor.  Roman, saçma bir nedenle suçlanan Jean Valjean’ı, sokak çocuğu Gavroche’u, kötülüğün cisim bulmuş örneği Thénardierleri, düzen ve disiplinin hasta ruhlu koruyucusu yalnız adam Javert’i, dinsel bir çilenin simgesi olan sokak kadını Fantine’i ve onun kızı melek Cosette’i dramatik bir gerçeklik içinde anlatmaktadır. Okur, bu karakterlerle birlikte 19. yüzyıl başındaki Fransa’ya doğru bir yolculuğa çıkacak ve Jean Valjean’ın peşinden Paris’in arka sokaklarına giderek yoksulluğun izbe mekânları içinde bir ışık arayacaktır.
 

Sefiller (5 Cilt Takım) (Ciltli, Sert Kapaklı) isimli 1512 sayfadan oluşan kitap ; Victor Hugo tarafından yazılmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Geçti Mi Geçen Günler pdf indir başlıklı makalemizde Geçti Mi Geçen Günler indir, Geçti Mi Geçen Günler oku ve Geçti Mi Geçen Günler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sefiller (5 Cilt Takım) (Ciltli, Sert Kapaklı) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.