Şehit Ali Kılınç pdf indir

Şehit Ali Kılınç pdf indir

16 Mayıs 2012 yılında hain terör örgütü PKK tarafından ailesinin gözü önünde şehit edilen Hacı Ali KILINÇ’ın hayatını ve anılarını içeren bu kitap onun anısını ve hatırasını yaşatacaktır. Şırnak halkı tarafından çok sevilen Şehit Ali’yi çok özledik. Şırnak bu saldırı sonucu şehit edilen Ali KILINÇ için tepki amaçlı kepenk kapatıp, olayı Şırnak Cumhuriyet Meydanı’nda bayraklarla kınamıştır. PKK terör örgütü ilk önce olayı üstlenmiş akabinde Şırnak tarafından çok sevildiğini görünce tekrar açıklama yaparak üstlenmeyi reddetmiştir. Ancak yardım yataklık edenlerin yakalanması sonucu teröristlerin ifadeleri alınmış, ifadeler sonrası PKK terör örgütünün yaptığı tespit edilmiştir. Olay gün yüzüne çıkarıldıktan sonra PKK terör örgütü tekrardan açıklama yapmış olayın yanlış istihbarat sonucu Cudi birimlerince gerçekleştirildiğini açıklamıştır. Bu kadar çok sevildiğini bilseydik yapmazdık diyen hain terör örgütünü şiddetle kınıyoruz. PKK bir terör örgütüdür.
 

Şehit Ali Kılınç isimli 62 sayfadan oluşan kitap ; Doğan Barış Kılınç tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 25.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Semada Yanan Ay pdf indir başlıklı makalemizde Semada Yanan Ay indir, Semada Yanan Ay oku ve Semada Yanan Ay pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şehit Ali Kılınç pdf indir - indir