Şehrin En Alt Katı pdf indir

tarafından
7
Şehrin En Alt Katı pdf indir

Edebiyatta yoksulluk güncelliğini yitirmeyen, kimi zaman sözlük anlamıyla kimi zaman metafor olarak kullanılan bir tema. Birçok yazar alegorik olarak da yalnızlık temasına kurgusal metinlerinde yer verdiler.
 
Öyküler var olan gerçekliklere ışık tutarlar. Öykü gören gözdür. En iyi gördüğü ise karanlıklardır. Burası karanlık der sana. Bak, burası karanlık. Aydınlatman gereken yerleri gösterir. Ama nasıl aydınlatacağına karışmaz. İnsan içindir öykü. Özü insandır. İnsana insanı anlatır.
 
Zeynep Eşin; can acıtan, aydınlatılması gereken bu konunun bir an önce güncelden uzaklaşması hem günlük hayatta hem edebiyatta artık kendine yer bulmaması dileğiyle on iki yazarın öyküsünü bir araya getirdi ve bu on iki yazar, yoksulluk temasından yola çıkarak kendi biçemi ve diliyle öykülerini kurguladılar.
 

Şehrin En Alt Katı isimli 72 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve YENİ İNSAN YAYINEVİ yayınevinin 20.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Celladın Gözleri pdf indir başlıklı makalemizde Celladın Gözleri indir, Celladın Gözleri oku ve Celladın Gözleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şehrin En Alt Katı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.